Ürün Kalitesi

Ürünlerimizde birçok çeşit masif ahşap panel kullanıyoruz. Ceviz, Kestane, Meşe ve Avrupa Dişbudak en yaygın olanlarıdır ancak ahşap çeşitlerimiz bunlarla sınırlı değildir. Belirli bir mobilyada kullanılan ahşabın birebir aynısı için ürün açıklamasına bakabilirsiniz.

Bizi bilgilendirmeniz yeterli! İlan fotoğraflarımızda ürüne özel tüm ölçü ve renk seçeneklerini gösteriyoruz. Hijyen politikamız gereği sadece kutusu açılmamışsa değişim talebinde bulunabilirsiniz. Küçük bir nakliye ücreti karşılığında ürünü depomuza geri gönderebilirsiniz.

Kargo

FurniTreasure, hasarlı parçaları hemen ücretsiz olarak değiştirir! Sadece hasarlı parçanın kodunu veya fotoğraflarını sağlamalısınız.

Paketiniz elinize ulaştıktan sonra siparişinizi iade edebilirsiniz.

Kurulum ve Hasar

Hasarlı parçaları hemen ücretsiz olarak değiştireceğiz! Sadece hasarlı parçanın kodunu veya fotoğraflarını sağlamalısınız.

Hasarlı parçalar depomuzdan daha düşük ücretlerle tekrar gönderilecektir. Sadece hasarlı parçanın kodunu veya fotoğraflarını sağlamalısınız.

Başka bir sorum var...

Lütfen aşağıdaki formdan, yardım furniTreasure.com adresindeki e-postamız veya bu sayfanın altındaki WhatsApp düğmesi aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Ayrıca Instagram veya Facebook sayfalarımızdan bize DM'den ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın...

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Müstakbel mobilyanız aşağıdakilerden birisi olabilir mi? 🤔
Sadece soruyorum 🤗

Tümünü gör