Ceviz Zigon Sehpa ile Mobilya Dekorasyonunuzu Kaliteyle Harmanlayın!

3-lu-ceviz-zigon-sehpa-takimi

Ceviz zigon sehpa yalnızca kullanışlılık ve kalite sunmakla kalmaz. Ceviz ağacının sıcak tonları ve doğal yapısı zigon sehpayı tamamlayıcı bir mobilya olmanın ötesine taşır. Her sehpanın benzersiz ve kendine has olmasını sağlar.

Doğal ahşap zigon sehpalar, birçok yönüyle mdf zigon sehpalara  göre kullanım üstünlüğüne sahiptir. Doğal ağaç zigon sehpa ile estetik zevkinizi yansıtmanın yanısıra uzun yıllar kullanım avantajı elde edersiniz.

Sehpa alırken masif ahşap zigon sehpa seçmek maliyetli gibi görünse de sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ile aslında kârlı bir alışveriş yapmış olursunuz.

Masif zigon sehpaya karar verirken ürün kartelamızdan ceviz, kestane ya da meşe ağaç türlerinden birini seçebilirsiniz. Ceviz yüzyıllardır mobilya üreticileri arasında gözde tercihlerin başında gelir. Biz de Furnitreasure ailesi olarak cevizin kalitesi ve göz alıcı güzelliğini ürünlerimizde kullanmayı çok seviyoruz.

Ceviz Zigon Sehpaların Ev Dekorasyonuna Katkıları Nelerdir?

Ceviz zigon sehpalar pratik bir kullanım sağlaması ve estetik bir görünüm sunmasının yanında birçok açıdan dekorasyona katkıda bulunur.  Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Ceviz ağacının doğal koyu rengi, mekanınıza sıcaklık ve derinlik katar. Ceviz ağacının rengi farklı dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayarak, mekanın genel atmosferini zenginleştirir.

 • Ceviz estetik olarak işlenmesi daha kolay bir ağaç türü olduğu için zarif ve ince işçilik bu sehpalarda rahatça konuşturulabilir. Bu sehpalarla mekanınızın daha şık ve göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Masif ceviz ahşabın kullanılması mekana doğal bir dokunuş katar. Bu sayede evlerde daha sağlıklı, huzurlu ve sakin bir ortam oluşur.
 • Ceviz zigon sehpa iç içe geçirilebilmesi özelliğiyle alandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Zigon sehpaların farklı yükseklikte ve büyüklükte olmaları evin farklı köşelerinde farklı amaçlarla kullanılmasına olanak sağlar. Bu da dekorasyona esneklik katar.
 • Cevizin ve doğal ahşabın davetkar sıcaklığı mekana konfor sunar. Bu yönüyle oturma odalarında kullanım için idealdir.
 • Masif ahşabın sağlamlığı zigon sehpanızı uzun yıllar kullanmanızı sağlar.
 • Ceviz zigon sehpaların temizlik ve bakımı oldukça pratiktir. Nemli bir bezle tozunu almanız yeterli olacaktır.
 • Ceviz zigon sehpa sürdürülebilir kaynaklar kullanılarak elde edilir. Çevre dostu ürün olması yönüyle de tercih edilebilir.

Ceviz Zigon Sehpalarınızın Tarzını Ercol Style ile Zirveye Taşıyın!

ceviz-zigon-sehpa

Ceviz zigon sehpalarınızın kaliteli ve sağlam olmasının yanı sıra modern ve alışılmışın dışında olmasını isterseniz Ercol style tam size göre bir seçenek olacaktır.

Ercol tarzı, İngiliz mobilya tasarımında minimalist ve işlevsel bir yaklaşım olarak karşımıza çıkar. Bu stilin cevizle ve zigon sehpalarla harmanlanması dekorasyona birçok katkı sağlar. Bunları sıralayacak olursak:

 • Ercol tarzının temiz ve modern çizgileri zigon sehpalara çağdaş bir estetik kazandırır.
 • Ercol sehpalar hafif olmalarına rağmen yüksek seviyede de dayanıklıdırlar. Ceviz ahşabıyla üretilen zigonları hem kolayca taşıyabilir hem de uzun yıllar kullanabilirsiniz.
 • Ercol stilinin en önemli özelliklerinden biri de pratiklik ve işlevselliği birarada sunmasıdır. Alan tasarrufu sağlarken bir yandan da sehpanızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 • Ercol style zigon sehpalar farklı türde iç mekan düzenlemelerine rahatlıkla uyum sağlar. Bu sehpalar ile modern, minimalist, klasik, country, rustik ya da İskandinav tarzlarının hepsiyle bütünlük oluşturabilirsiniz.
 • Ercol tarzının sadeliğinin yanında cevizin zengin ton geçişleri sayesinde zigon sehpalarınız ile göz alıcı bir dekorasyon detayı yakalayabilirsiniz.
 • Ercol tarzının en önemli özelliklerinden biri de üstün kalite anlayışıdır. Ceviz ağaç ile de bu kaliteyi zirveye taşıyabilirsiniz.
 • Ercol sehpalarda özenli ve ince el işçiliği ile ön plana çıkar. İşlenmesi rahat olan ceviz ağacının sunmuş olduğu rahatlıkla birlikte birleşen bu tarz zengin bir görselliğe dönüşür.
 • Ercol tarzı sehpalar değerli mobilyalardır. Zamanla da değeri giderek artma eğilimindedir.

Ceviz Zigon Sehpalar Evimizin Her Yerinde!

ahsap-zigon-sehpa

Ceviz zigon sehpaları, çok yönlü kullanım özellikleriyle, evimizin her köşesinde rahatlıkla kullanabiliriz. Bu kullanım işlevsel ve pratiklikle birlikte şık ve özgün bir tarz oluşturmamızı da sağlar.

İşte bunun için bazı öneriler:

 • Oturma odasında koltuk ve kanepelerimizin yanında kitap, içecek veya uzaktan kumanda gibi eşyalarımızı koyabileceğimiz bir yan sehpa olarak kullanabiliriz.
 • Berjerlerimizn arasında ya da koltuklarımızın önünde yeme ve içme için servis sehpası olarak düşünebiliriz.
 • Yatak odalarımızda gece lambamızı, telefonumuzu ya da suyumuzu koyabileceğimiz modern bir komodin işlevi katabiliriz.
 • Bitkilerimizi ya da çiçeklerimiz sergileyeceğimiz bir ahşap stand olarak mükemmel görüntü yaratabiliriz.
 • Holde anahtarımızı ve postalarımızı bırakmak için ideal bir köşe fikri olabilir.
 • Fotoğraflarımız ve biblolarımız için şık bir sergi alanı oluşturabiliriz.
 • Okuma koltuğumuzun yanı başında küçük ve kişisel bir okuma köşesi yapmada kullanabiliriz.
 • Çocuklarımıza bir faaliyet masası olarak düşünebiliriz.

Ceviz Zigon Sehpada Doğru Adres Neresi?

Ceviz zigon sehpa alırken kalite, görüntü, kullanışlılık, işçilik ve fiyat-performans gibi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Hepimiz evlerimizde hem estetik bir görüntü yakalamak hem de kaliteli bir ürün bulundurmak isteriz.

Furnitreasure, sehpalarında doğal ceviz ağacı kullanması, ürün tasarımında ercol tarzını tercih etmesi ve özenli işçiliğe önem vermesi gibi nedenlerden ötürü tercih edilebilir bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Mekanınızın tasarımında doğal ahşabın sunduğu şıklık ve işlevselliği kullanım kolaylığıyla birleştirmek mümkün!

Bu ve daha fazlası için Furnitreasure ailesi olarak ziyaretlerinizi bekliyoruz! 


You may also like

Tümünü gör
Example blog post
Example blog post
Example blog post